Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.07.2020, 13:37

Novou ambasádorkou značky Dr. Oetker je Adriana Poláková

Spolupráca prebieha pod záštitou komunikačnej agentúry DIVINO. 

Novou ambasádorkou značky Dr. Oetker je Adriana Poláková
Zdroj: Divino

Spoločnosť Dr. Oetker oznámila spoluprácu s novou ambasádorkou. Stala sa ňou moderátorka a podnetná cukrárka s rozsiahlou základňou fanúšikov na svojich sociálnych sieťach Adriana Poláková.

Ako ambasádorka sa bude Adriana podieľať na komunikačných a marketingových aktivitách, viditeľnou bude predovšetkým v online a na sociálnych sieťach. Spolupráca prebieha pod záštitou komunikačnej agentúry DIVINO. 

Zdroj: Divino

Dlho sme premýšľali a zvažovali, kto by bol najvhodnejším ambasádorom  pre značku Dr. Oetker, kto by vhodne reprezentoval hlavné hodnoty našej spoločnosti a zároveň aj lásku k pečeniu,“ hovorí o spolupráci Veronika Lengyelová, Senior Product Manager v spoločnosti Dr. Oetker a dodáva:  „Nakoniec sa pre nás Adriana stala prirodzenou voľbou pre jej životný štýl a profesionalitu, ktoré dokonale korešpondujú s hodnotami našej spoločnosti. Sme presvedčení o tom, že Adriana a Dr. Oetker vytvoria ideálne spojenie. Tiež nás baví, že Adriana má pestrú škálu fanúšikov, ktorým Dr. Oetker môže ponúknuť rovnako pestrý výber produktov.“

Adriana Poláková komentuje novú spoluprácu nasledovne: „Je mi cťou, že môžem spolupracovať so značkou Dr. Oetker, ktorá skutočne reprezentuje kvalitu. Piecť som začala, keď som mala 13 rokov a postupom času sa cukrárstvo stalo mojou vášňou. Prvá torta, ktorú som pripravila, bola práve legendárna Krtkova torta. Vďaka veľkému výberu produktov Dr. Oetker je dnes pečenie omnoho jednoduchšie. Preto svoje okolie vediem k tomu, aby si kreatívne upiekli v pohodlí domova. Polovicu práce mi ušetria práve výrobky Dr. Oetker, a to nielen doma, ale aj u  mňa v cukrárni. Nenapadá mi lepší partner, s ktorým by som chcela spolupracovať a ďalej šíriť lásku k pečeniu.“  

„Vzhľadom k tomu, že s Adrianou spolupracujeme už dlhodobo, vieme nášmu klientovi Dr. Oetker garantovať hladký priebeh spolupráce, pružnú reakciu na ich požiadavky a kreatívne nápady, ktoré prinesú očakávané výsledky,“ dodáva Anita Murinčáková, Senior Manager z komunikačnej agentúry DIVINO.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.