Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.07.2020, 10:03

Letecká spoločnosť zaplatí za karanténu, hotel či lieky ak sa nakazíte vírusom Covid-19

Let sa musí udiať do 31. októbra.

Letecká spoločnosť  zaplatí za karanténu, hotel či lieky ak sa nakazíte vírusom Covid-19
Zdroj: Emirates

Letecká spoločnosť Emirates so sídlom v Dubaji prichádza s ponukou pre cestujúcich, ktorí cestujú do 31. októbra. Ide o postenie COVID-19 zadarmo.
Poistenie pokrýva lekárske náklady, karanténne náklady a repatriáciu, ak ste zmeškali let domov. Zahŕňa tiež náklady na pohreb, ak zomriete na vírus. Emiráty sa takto snažia zvýšiť dôveru a dopyt cestujúcich počas pandémie  - letecká spoločnosť prepraví len 10 percent cestujúcich, ako je obvyklé.

Ak sa niektorému z pasažierov leteckej spoločnosti počas cesty diagnostikuje vírus Covid -19, letecká spoločnosť pokryje liečebné náklady až do výšky 150 000 eur.  Za náklady na karanténu - napríklad za hotelovú izbu - zaplatí 100 eur na deň a to až na dva týždne. V prípade, že dôjde k najhoršiemu, spoločnosť preplatí sumu vo výške 1 500 eur ako náklady na pohreb.

Poistenie je platné do 31. októbra. Emiráty sa takto snažia zvýšiť záujem o cestovanie, je to prvá letecká spoločnosť, s ponukou poistenia, ktoré sa týka Covid-u 2019, uviedol Business insider.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.