Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.09.2020, 10:00

Z Medusy odchádza marketingová riaditeľka

Tamara Pavelková končí na pozícii CMO aj ako člen vedenia spoločnosti po 9 rokoch pôsobenia.

Z Medusy odchádza marketingová riaditeľka
Zdroj: Tamara Pavelková

K 31. 8. odchádza z najväčšej slovenskej gastro spoločnosti Tamara Pavelková. V Meduse, kde pôsobila od roku 2011, zastávala pozíciu Chief Marketing Officer a bola aj členom boardu a vedenia spoločnosti. Za svojho pôsobenia bola aj so svojím marketingovým tímom priamo zodpovedná za marketing, komunikáciu a PR všetkých 14 značiek spoločnosti, vrátane lojalitného programu MedusaCard.

„V Meduse som zažila pracovne aj ľudsky 9 výnimočných rokov, ktoré ma posunuli a obohatili skutočne cennými skúsenosťami. Bola som členom tímu šikovných ľudí s víziou a odhodlaním a pracovne som sa podieľala na unikátnych projektoch. Za tie roky som stála pri zrode mnohých úplne nových a úspešných značiek, pri nespočte krásnych marketingových či PR kampaní, pri vstupe na zahraničné trhy či pri vytváraní a manažovaní výnimočného lojalitného programu. Nastal však čas posunúť sa a rásť ďalej.“

Tamara Pavelková posilní od 1. 9. tím reklamnej agentúry Lima Charlie, kde bude z partnerskej pozície rozvíjať new business a starať sa o kľúčových klientov agentúry.

„V marketingovo – reklamných vodách plávam už vyše 15 rokov. Je to svet, ktorému rozumiem a ktorý je aj po tej dobe stále mojou srdcovou záležitosťou. Za tie roky ma naučil mnohému, či už na reklamnej alebo klientskej strane a to všetko chcem teraz predávať ďalej značkám a klientom v ďalších zmysluplných projektoch a spoluprácach. A agentúra Lima Charlie mi na to ponúkla ideálne podmienky. Okrem krásnych a funkčných lokálnych aj medzinárodných kampaní pre menšie aj veľké značky sa venujú aj 3D produkcii, v ktorej vidím výnimočnú pridanú hodnotu.“

Agentúra Lima Charlie pôsobí na trhu od roku 2010 a pre svojich klientov zabezpečuje mimo reklamného fullservisu aj inhouse 3D produkciu, weby či unikátne online smart riešenia určené na zvyšovanie predaja či efektivity obchodných tímov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.