Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.09.2020, 09:50

Kaufland má novú agentúru. Je ňou THIS IS LOCCO

Agentúra bude mať na starosti kompletnú komunikáciu značky.

Kaufland má novú agentúru. Je ňou THIS IS LOCCO
Zdroj: Kaufland

Kaufland hľadal svoju novú agentúru v tendri, ktorý vyhlásil pred niekoľkými mesiacmi. Uspela v ňom agentúra THIS IS LOCCO, ktorá bude zastrešovať kompletnú komunikáciu značky na Slovensku v offline aj online.

Spolupráca sa začala už 1. 8. 2020 a agentúra už pre klienta aktívne pracuje na viacerých kampaniach, ktoré Kaufland predstaví v najbližšom čase.

"Spoločnosť Kaufland patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy na Slovensku a sme radi, že na tvorbe výstupov sa budeme vo veľkej miere podieľať práve my. Teší nás aj fakt, že pre Kaufland budeme pripravovať komplet offline aj online komunikáciu, čím dokonalo využijeme nami preferovaný crossline prístup. Ďakujeme klientovi za dôveru a urobíme všetko preto, aby sme naplnili, ideálne presiahli, ich očakávania. A taktiež ďakujem celému THIS IS LOCCO teamu, ktorý, tak ako vždy urobil skvelú robotu," vyjadril sa Rasťo Bahurinský, CEO agentúry. 

Kaufland doteraz spolupracoval s agentúrou Respect APP. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.