Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.09.2020, 11:00

Hokejová extraliga zmenila značku. Novým generálnym partnerom je Tipos

Od tejto sezóny bude niesť hokejová extraligová súťaž oficiálny názov TIPOS EXTRALIGA.

Hokejová extraliga zmenila značku. Novým generálnym partnerom je Tipos
Zdroj: TASR

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, podpísala s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov (APHK) zmluvu o generálnom partnerstve. Od tejto sezóny bude niesť hokejová extraligová súťaž oficiálny názov TIPOS EXTRALIGA.

Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámili zástupcovia APHK a TIPOSu. Partnerstvo so slovenským hokejom je tiež v súlade s marketingovou stratégiou spoločnosti.

Štátna lotéria TIPOS uzavrela s APHK zmluvu o generálnom partnerstve na obdobie troch rokov, pričom po tomto období má TIPOS právo na predĺženie kontraktu o ďalšie dva roky. TIPOS tak bude v danom formáte a pod týmto názvom partnerom slovenského hokeja nadchádzajúcich päť rokov.

Od tejto sezóny sa tak zmení branding na dresoch, helmách hráčov a na hracích plochách štadiónov.

„Rokovania neboli jednoduché, ale stretli sme sa s veľkou profesionalitou zo strany APHK, Slovenského zväzu ľadového hokeja a v neposlednom rade Tipsportu, s ktorým sme sa dohodli na sublicencii,“ zhodnotil Marek Kaňka, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva TIPOS.

„TIPOS je dlhodobo najväčším donorom športu na Slovensku. Preto sme sa k slovenskému hokeju v týchto neľahkých časoch postavili zodpovedne a rozhodli sme sa pomôcť. Hokej ako slovenský národný šport nesmie chýbať ani ako jeden z dôležitých komponentov marketingovej stratégie našej spoločnosti,“ dodáva Kaňka.

Zdroj: Tipos

Čo prinesie nová sezóna:

  • generálnym partnerom najvyššej ligy je TIPOS
  • nový názov TIPOS EXTRALIGA
  • nové logo TIPOS EXTRALIGA
  • značka TIPOS na štyroch miestach na dresoch hráčov
  • značka TIPOS na helmách hráčov
  • reklama TIPOS na štadiónoch (stredový kruh, okolie bránky, mantinely)

TIPOS je najväčším donorom športu na Slovensku. Každoročne podporuje športové zväzy a množstvo projektov zo športovej oblasti. Aj v roku 2020 TIPOS pomáha mnohým takýmto projektom, stal sa partnerom, športovým sponzorom, rovnako spoločnosť poskytla viacero finančných darov. Už niekoľko rokov je exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského a športového výboru.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.