Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.09.2020, 11:05

S úsmevom po Slovensku má nového partnera. Druhú sériu podporil Kaufland

Nová séria cestovateľskej šou štartuje v piatok 11. septembra na Jednotke.

S úsmevom po Slovensku má nového partnera. Druhú sériu podporil Kaufland
Zdroj: RTVS

Kaufland sa stal partnerom druhej série cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku, ktorý predstavuje atraktívne slovenské regióny s turistickým a gastronomickým zázemím.

Divákov bude na cestách po Slovensku opäť sprevádzať pätica hlavných protagonistov: Marián Čekovský, Juraj Šoko Tabaček, Dominika Kavaschová, Jana Kovalčíková a Boris Valábik.

Prvú epizódu odvysiela RTVS na Jednotke v piatok 11. septembra o 22:05, doplní v druhom programovom okne Milujem Slovensko.

Obchodný reťazec vidí v takomto partnerstve hlbší zmysel. „Tento rok Slovensko aj celý svet stoja pred náročnými výzvami. Obzvlášť teraz je pre nás dôležité nepoľaviť a naďalej intenzívne podporovať domácich dodávateľov – a prostredníctvom nich aj celú ekonomiku. Práve preto sme sa rozhodli podporiť aj projekt, vďaka ktorému môžu diváci objavovať zákutia Slovenska. Prostredníctvom našich lokálnych dodávateľov, ktorých produkty ponúkame v obchodných domoch, môžu zase diváci spoznať aj rozmanité chute našej krajiny,“ vysvetľuje Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko.

​Spoločnosť Kaufland dlhodobo kladie dôraz na podporu slovenských dodávateľov a široké zastúpenie ich produktov vo svojom sortimente. Úspešný je aj produktový rad Z lásky k tradícii, ktorý je pripravený podľa osvedčených receptúr zo slovenských surovín.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.