Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.09.2020, 12:35

Kampaň #BavSaZodpovedne predstavuje manuál bezpečnej zábavy v baroch

Edukovať o zodpovednom správaní v podnikoch chce aj nová kampaň pivnej značky Heineken.

Kampaň #BavSaZodpovedne predstavuje manuál bezpečnej zábavy v baroch
Zdroj: Youtube

Pandémia spôsobila, že aj v každodenných činnostiach sme sa museli naučiť fungovať nanovo. Udržiavanie rozostupov, pravidelná dezinfekcia rúk, nosenie rúšok, ale tiež častejšia platba kartou či obmedzený počet ľudí na podujatiach alebo v prevádzkach. Opatrenia a uvedomelý prístup sa stali nevyhnutnou súčasťou života, ako aj vo vzťahu k nášmu okoliu. Uvedomuje si to aj značka Heineken.

V novej kampani #BavSaZodpovedne – aby bary mohli ostať otvorené pripomína zákazníkom zodpovedné správanie a dodržiavanie opatrení počas návštev barov a ďalších podnikov.

„V tomto náročnom období chceme upozorniť na to, že správať sa ohľaduplne je stále mimoriadne dôležité a nevyhnutné. Heineken a ďalšie pivné značky sú súčasťou podnikov a ak sa chceme stretávať pri dobrom pive, musíme byť zodpovední, dodržiavať platné opatrenia a zároveň musí každý jeden z nás pristupovať k súčasnej situácii s najvyššou mierou opatrnosti. Zodpovednosť je na prvom mieste,“ uviedla Radka Stratená, brand manažérka značky Heineken – piva v portfóliu spoločnosti HEINEKEN Slovensko. „Značka Heineken má zodpovednosť vo svojej DNA a je pre nás dôležité reagovať na aktuálnu situáciu. V rámci jej komunikácie dlhodobo upozorňujeme na zodpovedné správanie a edukujeme spotrebiteľov. Podobne to bolo aj v doterajšej kampani určenej pre šoférov, v ktorej sme komunikovali hlavné posolstvo ´keď piješ, nikdy nejazdi´.“

Kampaň #BavSaZodpovedne – aby bary mohli ostať otvorené odštartovala vo štvrtok 10. septembra televíznym spotom. V ňom značka Heineken odľahčenou formou zobrazuje a upozorňuje, ako by sa mali zákazníci a personál správať v baroch. Upozorňuje napríklad na pravidelné umývanie rúk, odstup od ľudí, komunikáciu bez dotykov či nezdieľanie pohárov a jedla s priateľmi – pretože len tak si budú môcť zákazníci bez obáv užiť aj ďalší večer v obľúbenom podniku a v spoločnosti známych.  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.