Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.11.2020, 12:30

Isadore v novej kampani oslavuje slobodu

Pri tejto príležitosti mení dlhoročný claim “Road is the way of life” na “Freedom is the way of life”.

Isadore v novej kampani oslavuje slobodu
Zdroj: Isadore

Značka cyklistického oblečenia Isadore Apparel bratov Velitsovcov spustila novú kampaň. Jej témou sa stal príbeh Zdenka F. Daneša, ktorý so svojou ženou Máriou utiekli pred komunizmom na bicykloch.

Následne emigrovali do USA, kde sa Zdenko stal univerzitným profesorom a pracoval pre viacero významných spoločností. Neskôr sa vrátil späť a žije pri Prahe. Vo veku 100 rokov stále žije aktívny život a občas jazdí na bicykli.

Isadore pri tejto príležitosti zmenil svoj dlhoročný claim “Road is the way of life” na “Freedom is the way of life” a vytvoril kolekciu dresov. Výťažok z jej predaja pôjde na podporu neziskovej organizácie Post Bellum. Tá vyhľadáva a dokumentuje spomienky pamätníkov totalitných režimov 20. storočia.

​O dizajn dresu sa postaral Martin Velits a jeho tím. V dámskej a pánskej verzii dresy ponúkajú zaujímavú farebnú kombináciu, výrazné pruhy na zadnej časti a skryté posolstvo “Freedom is the way of life” vo vnútri dresu.

Zdroj: Isadore

Produkciu animácie zastrešilo české štúdio Motionhouse.

Zaujímavým momentom kampane je aj to, že o príbehu pána Daneša autori náhodne dozvedeli z Facebook príspevku jedného zo svojich českých dealerov.

Vizitka kampane: 

Idea & Strategy: Juraj Pobjecký
Art direction: Tom Franta
Account manager: Boris Štefánik
Media: Marek Šulík
Produkcia: Motionhouse

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.