Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.11.2020, 16:03

Bratislava dostala náhradu za vianočné trhy. Sviatočnú atmosféru ponúka zimný Tyršák

Otvára sa dnes a potrvá do 23. decembra.

Bratislava dostala náhradu za vianočné trhy. Sviatočnú atmosféru ponúka zimný Tyršák
Zdroj: Tyršák

Tyršák sa po krátkej prestávke opäť otvára návštevníkom. Na mieste, ktoré sa v letnej sezóne spájalo s pieskom a drinkami, nájdu tentoraz predvianočnú atmosféru.

Zimný Tyršák ponúkne  jedlo aj pitie - vrátane predvianočnej klasiky ako cigánska pečienka, lokše, varené víno, či punč.  Vďaka spojeniu s Urban Marketom sa počas decembra na Tyršáku vystrieda niekoľko známych značiek, ktorých výrobky si budú môcť návštevníci zakúpiť priamo na mieste.

Tyršák počas zimnej edície spolupracuje aj s ÚĽUV, takže návštevníci nájdu zastúpenie tradičných ľudovo-umeleckých výrobkov. Kúpou ručne vyrobeného vianočného darčeka s príbehom tak podporia slovenskú tvorbu, našich umelcov, dizajnérov, výrobcov a remeselníkov.

Tyršák je miestom pre stretnutia priateľov a rodiny v bezpečnom prostredí, na čerstvom vzduchu – či už ako príjemná zastávka na spoločných prechádzkach po Tyršovom nábreží, alebo priamo na jednej z vyhrievaných terás na Tyršáku.

Tak ako aj počas leta budú organizátori sledovať dodržiavanie všetkých hygienických opatrení. Samozrejmosťou bude separácia, zhodnocovanie, ako aj kompostovanie odpadov, rovnako aj zálohované poháre a keramické hrnčeky.

Vstup do areálu je pre všetkých bezplatný. Zimná edícia Tyršáku začína v stredu 18. novembra. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.