Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.11.2020, 14:15

Hermes Komunikátor roka sa uskutoční aj tento rok

Organizátor zverejnil termíny. Registrácia prác sa spúšťa už 20. novembra.

Hermes Komunikátor roka sa uskutoční aj tento rok
Zdroj: Hermes

Národná súťaž Hermes Komunikátor roka, ktorá hodnotí komunikáciu spoločností so zákazníkom v Slovenskej republike sa uskutoční aj tento rok. Prihlásiť prácu bude možné už od štvrtka 20. novembra.

Spoločnosti sa môžu zapojiť s kampaňami, ktoré prebiehali počas roka 2020. Zvýhodnená cena za registráciu prác v predtermíne platí do 4. decembra, pričom finálny deadline na prihlásenie sa do súťaže je 20. december.


Pandemická situácia spôsobila posun obvyklého novembrového termínu, ale nezabráni nám vyhodnotiť, ako zvládnili značky komunikáciu v tomto mimoriadne náročnom roku,“ uviedla Tina Gvušč z agentúry 2lovebrands, ktorá je organizátorom súťaže. Slávnostné vyhlásenie výsledkov 7. ročníka Hermes Komunikátor roka sa presunie do online priestoru. Najlepšie komunikujúce spoločnosti a víťazné kampane spoznáme 21. januára 2021.

Viac informácií o súťaži a aktuálny štatút nájdete na www.cenyhermes.sk

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu v Slovenskej republike so zákazníkom. Odbornými garantmi projektu sú Mgr. Josef Fišer, obchodný a marketingový riaditeľ MEDIAN SK, Ing. Jindřich Bardon, projektový manažér, Slovenský rozhlas RTVS a doc. PhDr. Milan Banyár, PhD., vysokoškolský pedagóg Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Ústavu marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.