Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.12.2020, 14:17

O Facebook spoločnosti Google sa stará PS:Digital

Agentúra zastrešuje správu sociálnych sietí na Slovensku aj v Čechách.

O Facebook spoločnosti Google sa stará PS:Digital
Zdroj: PS:Digital

Od augusta tohto roka má správu sociálnych sietí spoločnosti Google na Slovensku a v Čechách na starosti PS:Digital. Agentúra uspela vo výberovom konaní, do ktorého boli zapojené viaceré agentúry z oboch krajín. 

“Teší nás, že môžeme spolupracovať práve s PS:Digital na šírení povedomia o našich službách a vzdelávacej iniciatíve Grow with Google na sociálnych sieťach. Spolupráca s tímom PS:Digital je veľmi príjemná, a každý deň potvrdzujú, že sú vo svojom odvetví skutoční odborníci,” hovorí Mária S. Mrázková, Marketing Google Slovensko.

“Za tých pár mesiacov spolupráce sa ukázalo, že chémia medzi nami funguje. Rozumieme si a my sme naozaj radi, že nám v portfóliu klientov “pristála” takáto silná značka. Je to radosť, výzva, no predovšetkým nás to nesmierne baví,” hovorí Peter Šebo, founder & CDO PS:Digital.

Samotného klienta má v agentúre na starosti Martin Piteľ, Head of Digital Executive agentúry: “Doteraz si pamätám ten moment, keď som dostal e-mail s informáciou, že si Google vybral práve nás. Bola a stále to je nesmierna radosť. Zastrešovať Facebook komunikáciu na dvoch trhoch pre takúto globálnu značku je sen každého social media manažéra.”

Agentúra PS:Digital zastrešuje komunikáciu na Facebooku na stránkach Google Česká republika, Google Slovensko a zároveň facebookovú stránku vzdelávacej iniciatívy Grow with Google Slovensko. Takisto aktuálne pracuje aj na online vzdelávacej kampani pre malé a stredné podniky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.