Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.12.2020, 17:55

Aké bizarnosti Slováci vyhľadávali na Google?

Prinášame rebríček top 14 výrazov.

Aké bizarnosti Slováci vyhľadávali na Google?
Zdroj: Google

Vyhľadávanie akýchkoľvek informácii na Google je pre každého samozrejmosťou. Nedávno sme priniesli rebríček toho, čo hýbalo slovenským internetom v roku 2020 a teraz zverejnila ďalší rebríček agentúra Visibility. Priniesla prehľad najväčších bizarností, ktoré Slovákov zaujímali, a tak to vyhľadávali na Google počas roka 2020.  

Od mŕtveho kapra po Kočnerov pipik

Rebríčku top 14 najvyhľadávanejších bizarností vedie otázka, či sa kapor môže jesť mŕtvy. Slováci hľadali odpoveď priemerne desaťkrát za mesiac. Na druhom mieste je hľadanie upíra a top trojku uzatvára vyhľadávanie návodu pre astrálne cestovanie.

Slováci sa snažili na Google nájsť rôzne nápady, ako oklamať automat na sladkosti, či centrálny register záverečných prác. Dvakrát sa v rebríčku objavilo vyhľadávanie súvisiace s mužským pohlavným orgánom či otehotnením.

Agentúra v zátvorke za výrazom uvádza priemerný počet vyhľadávaní za mesiac. 

Zdroj: Visibility

​Vo Visibility tento rebríček pripravili už piatykrát. Minulý rok sa ľudia chceli stať vílou či vlkodlakom, alebo sa pýtali na spôsob, ako vyvolať satana.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.