Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
25.03.2021, 09:15

Social Awards Slovakia je v druhom kole. Toto je výber top osobností sociálnych sietí

Ponúkame prehľad TOP 7 postupujúcich v každej kategórii.

Social Awards Slovakia je v druhom kole. Toto je výber top osobností sociálnych sietí
Zdroj: Youtube

Anketa osobností sociálnych sietí s názvom Social Awards Slovakia (SOWA) sa posúva do svojho druhého kola. Verejnosť odhlasovala top sedmičku postupujúcich v 12 kategóriách.  

​Slováci môžu opäť hlasovať na webstránke www.socialawardslovakia.sk a vyberať si z TOP 7 postupujúcich v každej kategórii. Hlasovanie bude prebiehať do 24. apríla.

Po skončení hlasovania postupujú do finále prví traja z každej kategórie, pričom sa spočítajú hlasy z oboch kôl. Kategórií je tento rok 12 hlavných, jedna Cena poroty a cena pre TOP osobnosť sociálnych sietí, ktorá vzíde z SMS hlasovania.

Výsledky ankety sa široká verejnosť, ale i zapojení influenceri dozvedia 15. mája počas slávnostného galavečera, ktorý naživo odvysiela Televízia DOMA od 20.30.

Režisérom programu bude Richard Raiman. Ako najsilnejšie médium na sociálnych sieťach sa opäť radi pripájame k ankete Social Awards Slovakia. Teší nás, že projekt napreduje, preto sme sa rozhodli, že mu tento rok nájdeme priestor aj v televíznom vysielaní,” povedal Michal Borec, riaditeľ marketingu a PR televízie Markíza.

Zároveň sme pristúpili zodpovedne aj k priamemu prenosu a vďaka spojeniu so spoločnosťou Unilabs Alpha Medical sme pripravení pretestovať okrem kompletného štábu aj všetkých účinkujúcich, nominovaných a partnerov projektu, ktorí sa galavečera zúčastnia PCR testami 24 hodín pred priamym prenosom,” dodáva organizátor Štefan Šperka.

Oslovil nás podtitul akcie, že s vplyvom prichádza zodpovednosť a preto sme radi, že môžeme pomôcť tomu, aby bol prenos bezpečný a bez rizika. Zodpovedné správanie voči našim blízkym, či kolegom, je totiž aj testovanie,” uviedla marketingová riaditeľka Unilabs Alpha medical Lívia Franková. 

Hlavnými partnermi Underwear by Queen Plačková a zubná klinika Doktor Martin. Partnermi sú Klinika ENVY, Best Wine Distribution a mediálnymi partnermi televízia Markíza a Startitup.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.