Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.04.2021, 17:30

Pepsi či Mirindu si vyrobíte aj doma. SodaStream predstavuje rôzne príchute

SodaStream uvádza na slovenský trh príchute šiestich najznámejších nápojov od Pepsi.

Pepsi či Mirindu si vyrobíte aj doma. SodaStream predstavuje rôzne príchute
Zdroj: SodaStream

SodaStream uvádza na slovenský trh príchute šiestich nápojov od Pepsi. Sortiment budú tvoriť klasická Pepsi, Pepsi Max, 7 up, 7 up Free, Mirinda a Mirinda Diet. Produkty budú dostupné pre slovenských zákazníkov od 1. júna 2021.

Spoločnosť SodaStream začala príchute najznámejších nápojov spoločnosti PepsiCo minulý rok uvádzať v Európe - v Nórsku, Švédsku, Nemecku a vo Francúzsku. V tomto roku pokračuje v expanzii na nové trhy ako sú Rakúsko, Taliansko, Maďarsko, Česká republika, a, samozrejme, Slovensko.

„Uvedenie ikonických príchutí od PepsiCo je hlavným míľnikom misie spoločnosti SodaStream, a to prinášať zákazníkom najlepší výber nápojov a zároveň dbať o našu planétu,“ povedal Eyal Shohat, výkonný riaditeľ spoločnosti SodaStream. „Týmto krokom si budú môcť používatelia SodaStreamu pripravovať svoje obľúbené nápoje Pepsi v pohodlí domova pomocou svojho prístroja na sýtenú vodu SodaStream a opakovane použiteľných fliaš.“

„Sme nadšení, že v snahe zrýchliť rast spoločnosti SodaStream môžeme predstaviť ponuku, ktorá spája tieto silné značky,” uviedol Jim Andrew, výkonný viceprezident spoločnosti PepsiCo pre SodaStream, Beyond the Bottle a New Ventures. „Spoločne so SodaStreamom pracujeme na dosiahnutí spoločného cieľa, ktorým je znižovanie plastového odpadu a budovanie udržateľnejšej budúcnosti. Spolupráca predstavuje ďalší krok na tejto ceste.“

Popredná svetová značka výroby perlivých vôd SodaStream je súčasť spoločnosti PepsiCo. Jej výrobky sú k dispozícii vo viac než osemdesiatich tisíckach predajní v 46 krajinách po celom svete. 

Zdroj: SodaStream
Zdroj: SodaStream
Zdroj: SodaStream
Zdroj: SodaStream
Zdroj: SodaStream
Zdroj: SodaStream

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.