Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.04.2021, 11:45

Tvárami novej hokejovej kampane Kauflandu sú Boris a Brambor

Za kampaňou so známymi hokejistami stojí agentúra THIS IS LOCCO.

Tvárami novej hokejovej kampane Kauflandu sú Boris a Brambor
Zdroj: Youtube

Kaufland je generálnym partnerom Slovenského hokeja a pri tejto príležitosti každý rok pripravuje svoje hokejové kampane. V najnovšej sa objavili hokejisti Boris Valábik a Marián Gáborík, známy tiež ako Brambor. Prezývka je pre potravinový reťazec ako stvorená, čo si v agentúre THIS IS LOCCO pri tvorbe idey nenechali ujsť - a nemohol si to ujsť ani Boris Valábik, pre ktorého je to v scénke zámienka začať si svojho večného rivala doberať.

V spote si zahral aj ,,Citrón" Rišo Lintner a večne hladný Tomáš Starosta, ktorý takto pokračuje vo svojej známej úlohe z predchádzajúcich hokejových kampaní.

„Kaufland sa rozhodol netradične podporovať slovenský hokej aj mimo majstrovstiev sveta. Preto sme prišli aj s jasným message – Hokej v Kauflande nájdete po celý rok. Kreatívnym riešením sú vtipné prezývky hokejistov ktoré sú často založené na produktoch, ktoré rovnako nájdete v reťazci po celý rok,“ vyjadril sa Juraj Kováč, Creative Director THIS IS LOCCO

,,Boris a Brambor vystupujú tiež v Kaufland Card kampani a tešíme sa, že sa rozhodli účinkovať aj v tej hokejovej. Na jednej strane tak hladko nadväzujeme na aktuálnu komunikáciu Kauflandu a zároveň sa napájame na tie minuloročné - postavou skvelého Tomáša Starostu," hovorí Michal Roháček, senior copywriter z THIS IS LOCCO.

Hokejová kampaň nadväzuje aj na posledný spot z komunikácie Kaufland card.

Súčasťou kampane sú aj krátke sponzorské odkazy, v ktorých sú Boris s Bramborom v úlohe komentátorov v Kauflande a, ako inak, navzájom sa doťahujú.

Okrem hlavného spotu bude nasadený aj artiklový spot, v ktorom sa predvedie mladá generácia slovenských hokejistov - vrátane Dalibora Dvorského, ktorý predbehol Brambora a stal sa najmladším hráčom, ktorý skóroval v hokejovej lige.

Hlavný vizuál kampane nafotil Matúš Bence.

Zdroj: This is Locco

Vizitka kampane:

Klient: Kaufland Slovensko
Agentúra: THIS IS LOCCO
Creative Director: Juraj Kováč
Copywriter: Michal Roháček
Art director: Adrián Mery
Account manager: Majka Prisenžňáková, Mišo Ružica
Produkčná spoločnosť: HITCHHIKER
Režisér: Dan Rúžička

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.