Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.04.2021, 13:05

Burger King otvára prevádzku v centre Bratislavy

Ide o najväčšiu reštauráciu značky na Slovensku.

Burger King otvára prevádzku v centre Bratislavy
Zdroj: Burger King

Burger King si to namieril priamo do centra Bratislavy, kde otvoril najväčšiu prevádzku na Slovensku. Nový Burger King sa nachádza na Laurinskej ulici a od dnešného dňa funguje zatiaľ prostredníctvom take away a rozvozu. Pri tejto príležitosti si pre návštevníkov pripravil 100 Whopperov zdarma.

Nová prevádzka na Laurinskej ulici v Bratislave sa nachádza v historickej budove v blízkosti známej sochy Čumil. „Sme veľmi radi, že otvárame našu v poradí 5. prevádzku práve v tejto lokalite. Je umiestnená v historických priestoroch a ponúkne doposiaľ najväčšiu kapacitu, až 120 miest na sedenie. Veríme, že po uvoľnení opatrení ju budú môcť zákazníci naplno využiť,“ uviedol Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko.

Zdroj: Burger King

​Prevádzka s rozlohou 274 m2 je zariadená v modernom dizajne a s ohľadom na ekologický prístup. Vzduchotechnika, chladenie, osvetlenie, úprava a cirkulácia teplej vody sú riadené inteligentným systémom merania a regulácie. Kávu či dezert zákazníkom spríjemní pohodlné kreslové sedenie v coffee kútiku a svoje jedlo si budú môcť vychutnať aj na čerstvom vzduchu. Čoskoro totiž pribudne posedenie aj na terase.

„Viac ako 80 percent našich tržieb máme vďaka rozvozu a zvyšok formou take away. Fungovanie prevádzok sme prispôsobili aktuálnym podmienkam, zamerali sme sa na rozvoj donáškových služieb a výhodné ponuky zákazníkom,“ dopĺňa Jakub Pala. Burger Kingu sa počas pandémie podarilo udržať všetky pracovné miesta a otvorením prevádzky na Laurinskej ulici tak ponúkne pracovnú príležitosť ďalším 25 – 30 zamestnancom.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.