Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
01.05.2021, 12:20

Privítajte StredoBorec – limitovanú edíciu borovičky Borec venovanú Stredoslovákom

O kreatívu sa aj tentokrát postarala agentúra Mannschaft.

Privítajte StredoBorec – limitovanú edíciu borovičky Borec venovanú Stredoslovákom
Zdroj: Youtube

Tvárou novej limitovanej edície a komunikácie sa stáva Attila Végh, ktorý bol so značkou v minulosti spojený prostredníctvom oceňovanej kampane “Sila skutočného Borca”. O kreatívu sa aj tentokrát postarala agentúra Mannschaft.

Kampaň využíva fakt, že Attila pochádza z juhu a s rýdzimi Stredoslovákmi nemá absolútne nič spoločné. Okolo tamojších obyčajov ani len nešiel. Čo sa stane, keď si v rázovitej stredoslovenskej krčme objedná miešaný drink? To zistíte v novej reklame, ktorú režisérsky zastrešil Tomáš Řehořek.

Kampaň vznikla na pozadí dát z trhu. Z tých vieme povedať, že najväčší spotrebitelia borovičky pochádzajú práve z regiónov stredného Slovenska. Stredoslováci sú pasovaní za odvekých znalcov borovičky a vedia, že borovička chutí najlepšie čistá. Rozhodli sme sa pre nich preto vytvoriť limitovanú edíciu borovičky Borec po názvom Stredo Borec. Naša borovička Borec je jedinečná a netreba do nej pridávať žiadne “čačky”, na ktoré sme zvyknutí pri iných miešaných drinkoch,” hovorí Veronika Slováková, Brand Manager spoločnosti St.Nicolaus.

Hlavné kampaňové video sprevádza séria krátkych videoreceptov. V nich Attila prezradí, ako sa pripravuje borovička na Oravský, Kysucký alebo napríklad Liptovský spôsob:

Kampaň prebieha v online prostredí, primárne na sociálnych sieťach so špecifickým targetingom zameraným na oblasti stredného Slovenska.

Vizitka kampane:

Agentúra: Mannschaft
Klient: St.Nicolaus, Veronika Slováková, Tomáš Trstenský
Kreatívny riaditeľ: Adam Marčan
Copywriter: Matúš Kvas, Martin Kovarík
Art Director: Adam Marčan
Account Manager: Adam Marčan
Produkcia: Playground 13, Juraj Darida, Kika Kijacová
Režisér: Tomáš Řehořek
Kamera: Martin Chlpík
Hudba: Jerguš Oravec

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.