Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.05.2021, 09:25

Značka biela perla je po novom dostupná aj v reťazcoch YEME a Coop Jednota

Zákazníkom bude k dispozícii od polovice mája.

Značka biela perla je po novom dostupná aj v reťazcoch YEME a Coop Jednota
Zdroj: Divino

Značka dentálnej hygieny biela perla rozširuje svoju dostupnosť do ďalších obchodných reťazcov. Jej sortiment je dlhodobo dostupný v Kauflande, sieťach drogérií DM, 101 a Teta, ale aj na ich e-shope. 

Obchodný reťazec YEME prejavil záujem o zaradenie celého portfólia bielej perly do ich sortimentu, a tak si zákazníci prídu na svoje na jednom mieste – konkrétne v predajni na Tomášikovej ulici v Bratislave.

Súčasne s touto správou prichádza aj ďalšia – sieť predajní COOP Jednota, ktorá patrí k najstarším a s počtom predajní 2 000 aj k najväčším na Slovensku, sa rozhodla zaradiť vybrané produkty tohto lokálneho výrobcu a predajcu do svojej ponuky. Zatiaľ budú produkty dostupné pre zákazníkov na strednom Slovensku, v COOP Jednota Krupina a COOP Jednota Brezno.

„Od druhej polovice mája nájdu naši zákazníci bielu perlu aj v reťazcoch Yeme a v COOP Jednote na strednom Slovensku. Teším sa, že sa distribúcia našich zubných pást rozširuje. Naše produkty tak budú pre našich zákazníkov ešte dostupnejšie,“ hovorí Inés Peško (Juríková), marketingová manažérka a vnučka zakladateľa bielej perly Jána Juríka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.