Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.05.2021, 16:40

Šéfovia agentúry GETLIKE: Podcasty ukázali v čase pandémie svoju silu. Za úspechom však stoja skúsenosti

Agentúra GETLIKE rozširuje svoje portfólio podcastov, ktoré pre klientov vyrába na kľúč.

Šéfovia agentúry GETLIKE: Podcasty ukázali v čase pandémie svoju silu. Za úspechom však stoja skúsenosti
Zdroj: GETLIKE / Štefan Modrič a Adam Bačkor

V súťaži PROKOP 2020 získali nomináciu za podcast ZDRAVÉ REČI, ktorý na kľúč vyrábajú pre jednu zo zdravotných poisťovní. Napriek tomu, že sa im nomináciu na ocenenie premeniť nepodarilo, považujú to za veľký úspech. Portfólio ich podcastov sa totiž rozrastá a záujem o tento komunikačný nástroj z ich produkcie prejavujú aj ďalšie významné mená. O vzniku projektu hovoria Štefan Modrič a Adam Bačkor, spolumajitelia PR agentúry GETLIKE.

Podcasty nie sú novinkou, prvé pokusy pochádzajú z prelomu milénií, no ich cesta do našich končín bola zdĺhavejšia. Už takmer dva roky ich však ponúkate ako efektívny komunikačný nástroj. Prečo ste sa pre podcast rozhodli?

Štefan Modrič: Od začiatku sme boli ich fanúšikmi. Poznali sme ich zo zahraničia, zaujímali sme sa o podcasty mienkotvorných médií u nás a vedeli sme, že sa musíme pripraviť včas na ich nadchádzajúcu popularitu. Naše dohady a očakávania sme si však potrebovali overiť najprv v praxi, a tak sme jednému z našich popredných klientov ponúkli akýsi interný podcast. Ten nielenže splnil naše očakávania, ale uistil nás, v tom, že sme v poskytovaní komunikačných stratégií skutočne na inovatívnej vlne.

Ako vyzerá produkcia podcastov v na kľúč vo vašej réžii?

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 72% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.