Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.06.2021, 06:38

dotcom advertising mení riaditeľa českej pobočky

Novým Client Service Directorom sa stal Stanislav Pavlík.

dotcom advertising mení riaditeľa českej pobočky
Zdroj: archív

Agentúra dotcom advertising prešla na začiatku júna zásadnou personálnou zmenou. Client service director Barbora Baránková bola začiatkom júna menovaná novou riaditeľkou českej pobočky v Prahe.

Barbora odchádza do Prahy po siedmich rokoch práce na rozvoji značiek a biznisu pre lokálnych aj medzinárodných klientov. Svoje skúsenosti s procesmi a riadením tímu zúročí na svojej novej pozícii. Popri riadení bude jej cieľom aj etablovanie agentúry vo výberových konaniach a rozvoj new business. Môže sa pritom oprieť o skupinu dotcom advertising, ktorá zabezpečuje komunikačné aktivity pre klientov na trhoch V4. Popri riadení agentúry bude stále aktívna na pozícii HUB account director pre klienta Tesco Central Europe.

Vedenia Client Service dotcom advertising v Bratislave sa ujal Stanislav Pavlík, ktorý dlhodobo pôsobí v internej štruktúre agentúry. „Sme presvedčení, že Barborka je tá najlepšia voľba pre takú náročnú pozíciu. Má dlhodobé skúsenosti s vedením rozsiahleho tímu na Slovensku, rešpekt medzi kolegami aj u klientov, je precízna a cieľavedomá. Veríme, že to najlepšie zúročí aj na svojej novej pozícii. Pozitívny ohlas klientov na jej menovanie do novej funkcie nám potvrdil správnosť tohto rozhodnutia,” povedal Roman Beličák, CEO dotcom advertising.

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.