Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.06.2021, 17:45

Značka Jablčnô sa spojila s dotcom advertising

Agentúra pre nového klienta spustila kampaň.

Značka Jablčnô sa spojila s dotcom advertising
Zdroj: Youtube

Po úspešnom tendri rozširuje dotcom advertising svoje portfólio klientov o Jablčnô a prichádza s novou kampaňou. Tá hovorí, že my ľudia máme s Jablčnô spoločnú jednu vec. Túto planétu. A preto nabáda ľudí, aby sa vrátili k prírode. Hlavnými kanálmi sú YouTube, sociálne siete Facebook/Instagram a OOH.

„Jablčnô je bez technologických trikov a týmto faktom sme sa inšpirovali aj v stratégii, ktorá nás nasmerovala k jednoduchosti, úprimnosti a pravde. V kreatíve sme tiež ostali bez trikov. Inšpirovali sme sa prístupom klienta k svojmu produktu a pripravili sme sériu vizuálov a online videí. Vlastnými rukami, len z jabĺk poctivo a in-house,” prezradili kreatívni riaditelia dotcom advertising Roj & Dvorecký.

„Agentúra dotcom advertising rýchlo pochopila našu stratégiu a jej riešenie zapadlo i podporilo náš marketingový mix. Postupne sa stávajú súčasťou nášho tímu a my zas ich. Ideme do toho spoločne, chrániť prírodu, užívať si ju a tešiť sa z nej aj prostredníctvom našich nápojov,” povedal Matúš Fürek, CEO Jablčnô.

Zdroj: dotcom advertising

„Klient mal od začiatku pomerne jasnú predstavu o tom, čo a komu má komunikácia povedať. Máme pocit, že od prvého stretnutia fungovala chémia, našli sme spoločnú reč a čo je veľmi dôležité, aj spoločnú víziu,” doplnil strategy director agentúry Peter Urbanec.

Vizitka kampane:

Klient: Jablčnô (Matúš Fürek,riaditeľ/CEO)
Agentúra: dotcom advertising
Creative directors: Roj & Dvorecký
Art director: Dominika Kočišová, Tomáš Slabej
Strategy director: Peter Urbanec
Strategy planner: Monika Farkašová
Account director: Stanislav Pavlík
Performance: Lukáš Valla, Eva Durdovanská
Zvuk: Vladimír “Bajko” Bajnóci

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.