Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.06.2021, 09:10

ADMA E-book: Influenceri v digitálnom marketingu

E-book prináša tiež zoznam TOP influencerov na Slovensku.

ADMA E-book: Influenceri v digitálnom marketingu
Zdroj: ADMA

Asociácia digitálnych marketingových agentúr predstavila najnovší e-book na tému Influenceri v digitálnom marketingu, ktorý pripravila v spolupráci s odborníkmi z členských agentúr ADMA. E-book o influencer marketingu je k dispozícii v sekcii Vzdelávanie na webe adma.sk.

Influencer marketing je dnes už neodmysliteľnou súčasťou marketingovej stratégie mnohých firiem a zdá sa, že značiek využívajúcich na propagáciu influencerov bude stále pribúdať. Náš e-book je určený ako pre marketérov, tak aj samotných influencerov, ktorí sa chcú orientovať v tejto relatívnej novej oblasti digitálneho marketingu.

Influencer marketing v kocke

V e-booku sa dozviete, kto bol vôbec prvým influencerom a kto sú influenceri súčasnosti nielen na Slovensku. Predstavíme vám možnosti využitia a kritériá výberu influencera, ako funguje spolupráca s influencermi aj ako na influencer marketing vplývala pandémia. Okrem iného v e-booku nájdete aj aktuálny zoznam TOP influencerov na Slovensku rozdelených podľa kategórií záujmu a príklady úspešných influencerských kampaní na inšpiráciu.

e-book k dispozícii zdarma

E-book Influenceri v digitálnom marketingu jednoducho a bezplatne stiahnete na webe ADMA v sekcii Vzdelávanie. Okrem toho tu nájdete ďalšie e-booky na zaujímavé témy, infografiky, briefy či digitálny slovník.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.