Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.03.2014, 10:08

Lukáš Maule novým manažérom zákazníckej podpory 123dopyt.sk

Lukáš Maule sa stal novým vedúcim zákazníckej podpory spoločnosti B2M, ktorá prevádzkuje dopytový server 123dopyt.sk a server s verejnými zákazkami UradnaNastenka.sk. Maule do B2M prešiel zo spoločnosti iSETOS - Apple Premium Reseller, kde zastával pozíciu Storemanagera.

Lukáš Maule novým manažérom zákazníckej podpory 123dopyt.sk

Lukáš Maule (31) má skúsenosti s vedením tímu, ktoré získal akov iSETOS, ktorá vlastnila partnerský status Apple Premium Resseler, tak v agentúre Ketingči v spoločnosti Fincentrum. Vo všetkých prípadoch mal na starosti koordináciu tímu, jeho školenie v oblasti predajných zručností a zodpovednosť za plnenie pracovných plánov. Lukáš kladie dôraz na prácu s ľuďmi, školenie LeanSix Sigma, mapovanie a implementáciu nových procesov. Medzi svoje prednosti radí vedenie a koučing zamestnancov spolu s trénovaním predajných zručností.

Jeho veľkým koníčkom je rekreológia alebo efektívne využitie voľnočasových aktivít. Maule sa okrem teambuildingu venuje i športu. Vlastní a rozvíja kladniansky karatistický klub SK Keiko-ryu Shotokan, kde zároveň pôsobí vo funkcii trénera. Lukáš Maule vyštudoval Verejnoprávnu akadémiu TRIVIS a absolvoval sériu vzdelávacích kurzov v spoločnostiach Fincentrum a iSETOS - Apple Premium Reseller.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.