Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.09.2013, 17:29

Vydavateľstvo Star Production s novou obchodno-marketingovou riaditeľkou Martinou Valachovou

Martina Valachová nahradila vo funkcii Katarínu Michalechovú, ktorá z vydavateľstva odišla.

Vydavateľstvo Star Production s novou obchodno-marketingovou riaditeľkou Martinou Valachovou

Nová obchodno-marketingová riaditeľka vydavateľstva Star Production bude zodpovednᝠza celý chod obchodu a marketingu vydavateľstva v plnom rozsahu, tak, ako jej predchodkyňa.


Martina Valachová pracuje v Star Production od roku 2005. Doteraz mala ako Senior Sales Manager na starosti strategických klientov a špeciálne projekty vydavateľstva.

V minulosti podnikala a bola obchodnou riaditeľkou BFX, o.c.p., a.s, a konateľkou dcérskej spoločnosti švajčiarskeho koncernu Ascom Bratislava,s.r.o.. Venovala sa tiež svojim vlastným projektom v rámci občianskeho združenia Chráňme naše deti.

"Obchod je kľúčovou záležitosťou každej spoločnosti. Bez dobre fungujúceho obchodného a marketingového oddelenia neexistuje zdravá a úspešná spoločnos. Je preto nesmierne dôležité, aby som ja a celý môj tím dosahovala čo najlepšie výsledky a aby vydavateľstvo vďaka tomu napredovalo a naďalej rástlo," povedala Martina Valachová.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.