Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
25.08.2021, 14:05

Agentúra JANDL vyrepovala novú kampaň pre Kimbino

Ide o prvú reklamnú kampaň spoločnosti.

Agentúra JANDL vyrepovala novú kampaň pre Kimbino
Zdroj: Youtube

Kimbino je internetový portál, ktorý združuje online letáky obchodných reťazcov a umožňuje v nich vyhľadávať podľa kľúčových slov. Pre spotrebiteľa ide o veľmi praktickú službu, vďaka ktorej dokáže okamžite nájsť najvýhodnejšie ponuky bez toho, aby musel ručne prehľadávať papierové letáky.

Napriek tomu, že ide o užitočnú službu, spotrebitelia o nej nemajú ešte dostatočné povedomie. Preto sa spoločnosť Kimbino rozhodla pre imidžovú kampaň, ktorou značku predstaví širšej verejnosti. Zverila sa pri tom do rúk reklamnej agentúry JANDL.

Tá sa pri tvorbe konceptu nechala inšpirovať veveričkou v logu Kimbino, z ktorej spravila maskota spoločnosti. Veverička sa objavuje v televízií aj v online, rapuje o produktoch, ktoré sa dajú nájsť cez Kimbino. Extrémne rýchly rap zabezpečil Bitman, ktorý v počte slov za minútu dokáže prekonať aj Eminema.

Ide o prvú reklamnú kampaň tejto spoločnosti, a napriek tomu, že na konečné výsledky si budeme musieť ešte počkať, klient si spoluprácu pochvaľuje. „S výsledkom práce sme maximálne spokojní a dúfame, že nielen my, ale aj divák, pretože zatiaľ bola absolútna väčšina ohlasov veľmi pozitívnych,“ vyjadril sa Ľuboš Ďurovič, marketingový riaditeľ spoločnosti Hyperia, ktorá má projekt Kimbino vo svojom portfóliu.

Vizitka kampane:

Klient: Kimbino (Ľuboš Ďurovič)
Agentúra: JandL
Creative Director: Alexandru Strimbeanu
Art Director: Lukáš Fecko
Copywriter: Viliam Šedivý
Stratég: Ivana Lužinová, Patrícia Reichlová
Account Director: Rastislav Kuttner
Account Manager: Kristián Ondriš
Media planners: Dajana Denkoczyová, Nancy Nguyenová
Produkcia: Kimono
Hudba a text: Bitman

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.