Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.07.2016, 21:18

Telekom sa prefarbil na zeleno. Druhýkrát

Operátor oslavuje Saganove úspechy.

Telekom sa prefarbil na zeleno. Druhýkrát
Zdroj: youtube.com

Peter Sagan, aktuálny majster sveta v cyklistike a tvár reklám mobilného operátora Slovak Telekom, dnes získal svoj piaty zelený dres na Tour de France. 

Telekom, ktorého tvárou je Sagan už druhý rok, sa prefarbil z magentovej na zelenú, aby tak oslávil a pogratuloval cyklistovi k úspechu. Zmenu si ako prví mohli všimnúť fanúšikovia na sociálnych sieťach, kedy sa fan page Telekomu zmenila farbu. Krátko potom cyklistická hviezda poďakovala aj v televíznom spote. Zelené sú aj predajne a to v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Krok zmeniť svoju korporátnu farbu sa považuje za jeden z najodvážnejších marketingových ťahov. Telekom tak spravil už druhýkrát. Prvýkrát v čase, keď rovnako oslavoval Saganove úspechy na Tour de France minulý rok, kedy tiež získal zelený dres. 

Pri tejto príležitosti uvádza televízny spot so Saganom, v ktorom ďakuje za podporu Slovensku. A v ktorom je Telekom, ako inak už zelený. 

A takto vyzerá centrála Slovak Telekom v Bratislave:

Saganovu cestu sledovali ľudia aj na Magio pláži, kde mohli dostať zelené tričko, alebo nechať odkaz na stene. 

Zdroj: Telekom
Zdroj: Telekom

Zamestnanci pozdravili Sagana zeleným číslom 5.

Zdroj: Telekom

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.