Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.09.2016, 13:17

Spoločnosti zo skupiny Eastfield a značka Elesko majú novú šéfku marketingu

Od septembra sa ňou stala Martina Valachová.

Spoločnosti zo skupiny Eastfield a značka Elesko majú novú šéfku marketingu
Zdroj: Eastfield

Novou marketingovou riaditeľkou pre spoločnosti zo skupiny Eastfield a pre značku Elesko je od septembra 2016 Martina Valachová. Na novej pozícii bude zodpovedať za chod marketingu a komunikáciu pre spoločnosti zo spomínanej skupiny, s hlavným dôrazom na značku a produkty Elesko.

Martina Valachová v minulosti podnikala a bola obchodno-marketingovou riaditeľkou vydavateľstva STAR Production, obchodnou riaditeľkou BFX, o.c.p., a.s, a konateľkou dcérskej spoločnosti švajčiarskeho koncernu Ascom Bratislava, s.r.o. Taktiež sa venovala svojim vlastným projektom v rámci občianskeho združenia Chráňme naše deti.

„Marketing a komunikácia sú v dnešnej dobe, keď je trh presýtený tovarmi a službami, veľmi dôležitou súčasťou každej spoločnosti. Bez dobre fungujúceho marketingového oddelenia s prepojením na obchod neexistuje zdravá a úspešná spoločnosť. Je preto nesmierne dôležité, aby som spolu s celým tímom dosahovala čo najlepšie výsledky a značka Elesko vďaka tomu napredovala a naďalej rástla. Keďže pochádzam z vinárskej oblasti a vo vinohradoch som vyrastala, verím, že pri svojej práci využijem i vedomosti, ktoré mi vštepoval dedo a otec,“ hovorí Martina Valachová.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.