Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.09.2016, 14:59

Home Credit Slovakia má dve nové posily v top manažmente

Katarína Behulová sa stala novou riaditeľkou integrovanej divízie Collections, Martin Kořenek nastúpil do funkcie riaditeľa divízie CRM.

Home Credit Slovakia má dve nové posily v top manažmente
Zdroj: Home Credit

Katarína Behulová prichádza na doteraz neobsadený post, Martin Kořenek na pozícii nahrádza Jiřinu Nedbálkovú.

Katarína Behulová vyštudovala Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. Začala pracovať ako finančná kontrolórka v Piešťanoch, v roku 2000 prešla do Home Creditu, kde pôsobí doteraz. Mimo pôsobenia na Slovensku zbierala aj skúsenosti na zahraničných pobočkách, pracovala v Kazachstane a naposledy ako riaditeľka oblasti Operations na Filipínach. Má bohaté skúsenosti z oblastí komplexnej starostlivosti o klientov, predaja, vymáhania či risk managementu. „Medzi moje ciele samozrejme patria výborné výsledky v rámci Collections. Verím však, že vďaka skúsenostiam zo zahraničia tiež dokážem nájsť talentovaných kolegov a naučiť ich všetko potrebné, aby sa mohli uplatniť aj za hranicami slovenského či českého Home Creditu. Veď možnosti v celej skupine sú fantastické," hovorí Katarína Behulová.

Zdroj: Home Credit

Martin Kořenek vyštudoval Vysokú školu ekonomickú. Svoju kariéru odštartoval ako analytik spoločnosti Accenture, z ktorej prešiel do Českej poisťovne. Väčšinu svojich pracovných skúseností ale získal v spoločnostiach Vodafone a Citibank, kde sa v rôznych manažérskych pozíciách venoval predovšetkým riadeniu vzťahov so zákazníkmi, starostlivosti o zákazníkov a predaju. Pred nástupom na súčasnú pozíciu krátko pracoval v spoločnosti Home Credit International ako CRM Group Manager. „Chcem uplatniť svoje skúsenosti nadobudnuté v oblasti telekomunikácií a bankovníctva a spoločne so svojím a ostatnými tímami maximálne využiť príležitosti, ktoré náš trh ponúka a prispieť tak k rastu hodnoty spoločnosti Home Credit," vyjadril sa Martin Kořenek.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.