Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.09.2016, 11:49

Asociácia BTL chystá druhý ročník Live!Conference

Najväčšia udalosť v eventovej brandži sa bude konať na jar budúceho roka.

Asociácia BTL chystá druhý ročník Live!Conference
Zdroj: archív Stratégií

V roku 2015 zažila Live!Conference svoju premiéru. Dnes už jej organizátor, asociácia BTL, intenzívne pracuje na jej druhom ročníku, ktorý sa podobne ako premiéra uskutoční počas eventového veľtrhu EventEXPO. Na najväčšej udalosti Slovenska v eventovej brandži sa uskutoční 21. februára 2018.

Prvý ročník Live!Conference bol zameraný na problematiku vyhodnocovania efektivity a hodnoty eventov v marketingovej komunikácii. Asociácia BTL doniesla na Slovensko také osobnosti, akými sú Jens Oliver Mayer, managing director JACK MORTON, Colja M. Dams, majiteľ a CEO VOK DAMS Agency a Elling Hamso, managing director EVENT ROI INSTITUTE. Ďalšími rečníkmi z trochu menších vzdialeností boli Peter Komorník, zakladateľ a CEO Sli.do a Norbert Pýcha, konateľ EVENT ARENA CZ.

“Aj v pripravovanom ročníku sa budeme snažiť priniesť na Slovensko veľké osobnosti nášho segmentu,” povedal Milan Kováčik, súčasný predseda BTL, “Momentálne by však ešte bolo predčasné menovať ich. V najbližších týždňoch sa program a spíkri konferencie definitívne uzavrú, následne budeme predstavovať podrobnosti.”

Zdroj: archív Stratégií

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.