Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
06.09.2021, 14:22

Súťaž ADC*E Awards spustila prihlasovanie

Novinkou je ocenenie Green Star.

Súťaž ADC*E Awards spustila prihlasovanie
Zdroj: ADC*E

Registrácia do tridsiateho ročníka medzinárodnej súťaže ADC*E Awards je spustená. Prihlasovať sa môžu práce, ktoré už získali ocenenie na lokálnej súťaži, u nás sa konkrétne berie do úvahy Zlatý klinec. Záverečný deadline registrácie pripadol na 29. október.

Podujatie po druhý raz prebehne prevažne online, pričom porota zložená z uznávaných odborníkov z viacerých európskych krajín sa taktiež spojí virtuálne a práce bude hodnotiť od 19. do 24. novembra. Mená víťazov sa dozvieme v štvrtok druhého decembra.

Súťaží sa v ôsmich kategóriách: Film & Audio, Print & Outdoor, Interactive & Mobile, Design, Brand Experience, Integrated & Innovation, European Student of the Year a European Best Young Creative. 

Novinkou je tento rok ocenenie Green Star (Zelená hviezda) pre kampane zamerané na ochranu životného prostredia, udržateľnosť a boj proti klimatickým zmenám.

Detailné pravidlá spolu s prihlasovacím formulárom nájdete na stránke súťaže.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.