Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.11.2016, 17:56

Epica Awards 2016: O ocenenia zabojujú dve slovenské agentúry

Víťazi súťaže budú známi vo štvrtok 17. novembra.

Epica Awards 2016: O ocenenia zabojujú dve slovenské agentúry
Zdroj: archív Stratégií

Do konca septembra mohli reklamné agentúry prihlasovať svoje práce do medzinárodnej súťaže Epica, ktorá je špecifická tým, že ceny za kreativitu v reklame udeľujú médiá. Porotcami sú šéfredaktori z viac než 40 svetových časopisov a webov, ktoré píšu o reklame. Slovensko zastupuje magazín Stratégie, partnerom a členom poroty Epica je už od roku 1996.

Zo slovenských agentúr prihlásili do súťaže svoje práce dve agentúry - JANDL, marketing a reklama a Wiktor Leo Burnett.

Agentúra JANDL prihlásila kampaň, ktorú vytvorila pre klienta ZOO Bratislava:

Zdroj: Epica Awards

Zdroj: Epica Awards
Zdroj: Epica Awards

Wiktor Leo Burnett prihlásil do súťaže spoty Hrdosť a Pokrok z úspešnej retro kampane Bažant ´73, s ktorou agentúra zabodovala aj na Zlatom klinci. Okrem iných ocenení si odniesla aj strieborný Klinec z kategórie Film a tiež z kráľovskej kategórie Kampaň.


Víťazi 30. ročníka súťaže budú vyhlásení na galavečere v Amsterdame vo štvrtok 17. novembra. Výsledky Epica Awards sa započítajú do budúceho ročníka Agentúry roka, súťaže magazínu Stratégií.

Víťazi každého ročníka sú spolu s najlepšími prácami zaradení do exkluzívnej publikácie Epica Book - štyristo stranovej biblie tvorivej inšpirácie, ktorá je distribuovaná do celej Európy. Všetky prihlásené práce organizátori po skončení súťaže venujú Múzeu reklamy v Louvri.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.