Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.12.2016, 11:47

Fail Slovak Telekomu. Predčasne informovali o víťazstve Sagana, športovcom roka sa stal Matej Tóth

Telekom
Zdroj: Slovak Telekom

Druhý najväčší slovenský operátor vyrobil predvianočný omyl. Slovak Telekom zverejnil na Facebooku v stredu večer gratuláciu Petrovi Saganovi, ktorý sa podľa spoločnosti stal Športovcom roka. Slovak Telekom je oficiálny partner nášho elitného cyklistu.

„Gratulujeme Peťovi k tretiemu víťazstvu v ankete Športovec roka! A už teraz sa nemôžeme dočkať jeho víťazstiev v budúcej sezóne," písalo sa v statuse spoločnosti, ktorý potom stiahla.

Portál medialne.etrend.sk ako prvý informoval, že Slovak Telekom prezradil meno víťaza v prestížnej ankete. Portál tiež napísal, že Sagan si prevezme prestížne ocenenie. Článok neskôr upravili tak, že víťaz bude známy až večer.

Peter Sagan
Zdroj: Slovak Telekom

​Slovak Telekom sa v reakcii ospravedlnil a vysvetlil, že vizualizáciu mal pripravenú v prípade Saganovho víťazstva.

V rámci nášho partnerstva s Peťom Saganom sme si predpripravili vizualizáciu gratulácie, v prípade, že by sa stal Peťo víťazom. Chybnou zhodou náhod sa bohužiaľ tento post dostal do éteru predčasne, za čo sa ospravedlňujeme....,“ píše sa v reakcii spoločnosti.

Sagan pritom v stredu večer jednu cenu získal, keď ovládol anketu Zlatý pedál o najlepšieho slovenského cyklistu.

Športovcom roka sa stal chodec Matej Tóth. Sagan sa umiestnil v rebríčku druhý. Tretie miesto patrilo tenistke Dominike Cibulkovej. Priamy prenos z udeľovanie cien pre najlepších športovcov vysielala RTVS na Jednotke vo štvrtok večer. Všetci traja najlepší športovci si ocenenie prišli prevziať osobne.

 
Matej Tóth
Zdroj: TASR/M. Baumann

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.