16.02.2017, 14:29

Toto sú najkrajšie kancelárie na Slovensku

Odborníci vybrali najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Inšpirujte sa.

Toto sú najkrajšie kancelárie na Slovensku
Zdroj: Office roka

Pozrite si víťazov prvého ročníka celonárodnej súťaže Office roka 2016, do ktorej sa zapojilo až 60 firiem pôsobiacich na Slovensku. Odborná porota 10 z nich nominovala do finále - pozrite si ich v galérii. Absolútnym víťazom sa stala spoločnosť IBM Slovensko.

„Naším cieľom bolo vytvoriť vzdušný, motivujúci a zároveň funkčný kancelársky priestor. Takmer 1500 m² je rozvrhnutých na niekoľko zón. Základný koncept zahŕňa nadštandardne vybavené pracovné miesta, rokovacie miestnosti, oddychovú časť a zázemie,“ povedal výkonný riaditeľ IBM Slovensko František Lévárdy. Pri tvorbe priestorov bol, podľa jeho slov, kladený veľký dôraz na čo najviac detailov od farebnej zladenosti kobercov, cez nábytkové komponenty, až po steny vytvorené unikátne pre tieto priestory v súlade s brandingom spoločnosti IBM. Výsledkom je kreatívny kancelársky priestor reprezentujúci najnovšie trendy. V priestore je inštalovaná video a audio technika umožňujúca online komunikáciu.

​Druhou kategóriou súťaže bola kategória Zasadačka roka, ktorej víťazom sa stala spoločnosť Arkon. „Konceptom kancelárií a zasadačky v tomto štýle a vo vyššom štandarde sme vyjadrili náš vzťah k zamestnancom a našu úctu k obchodným partnerom. Vyjadrili sme tak našu víziu priblížiť sa ku klientovi a náš zámer vytvoriť reprezentatívny priestor, v ktorom sa konajú významné stretnutia, rodia nové nápady a vznikajú strategické rozhodnutia,“ vyjadrili sa zástupcovia spoločnosti Arkon..

Zdroj: Office roka

„Cieľom celonárodnej súťaže Office roka je ukázať a vyhodnotiť najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Chce predstaviť filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia, v záujme o získanie a udržanie si talentovaných zamestnancov,“ hovorí Tomáš Hegedűš, výkonný riaditeľ CBRE Slovensko, organizátora súťaže a pokračuje: „Práve to je dnes problémom pre mnohé firmy či štátne inštitúcie nielen na Slovensku, ale aj v Európe a vo svete. Práve príjemné a motivujúce pracovné prostredie je jednou zo silných zbraní úspešných firiem na trhu práce.“ 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.