Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.02.2017, 10:05

Zlatý Bažant má na online marketing novú agentúru

Vymenila Zaraguzu.

Zlatý Bažant má na online marketing novú agentúru
Zdroj: archív Stratégií

Zlatý Bažant, ktorý sa minulý rok preslávil nanovo vyrobeným produktom Zlatý Bažant ’73, má novú agentúru, ktorá sa bude starať o digitálny marketing a social médiá. Celá komunikácia po novom prejde pod Wiktor Leo Burnett. 

Agentúra prišla s launchom nového produktu a zastrešuje ATL kampane od roku 2015, teraz bude mať na starosti aj komunikáciu v online. Tú doteraz zastrešovala agentúra Zaraguza, napríklad, keď propagovala event v digitálnom prostredí.

Už počas minuloročných úspešných kampaní prichádzala agentúra často s rozpracovaním nápadov aj do onlinu a na social, pričom viacero ideí sme nakoniec aj realizovali. Tento integrovaný prístup ku kampaniam navyše prináša synergie v kreatíve, v samotnej exekúcii aj v každodennej efektívnej komunikácii, čo vnímame veľmi pozitívne,“ znie vysvetlenie od Marcela Malého, brand managera značky Zlatý Bažant k výberu agentúry.

Čítajte tiež:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.