Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.09.2021, 16:20

Agentúra CREATIVE PRO má novú executive directorku. Stala sa ňou Hana Kopkášová

Zakladateľ agentúry a jej CEO Štefan Kozák sa bude venovať riadeniu zahraničných strategických projektov.

Agentúra CREATIVE PRO má novú executive directorku. Stala sa ňou Hana Kopkášová
Zdroj: Creative PRO

Agentúra CREATIVE PRO sa rozhodla posilniť manažment agentúry, aby sa zakladateľ agentúry a jej CEO Štefan Kozák mohol naplno venovať riadeniu strategických projektov na úrovni V4 a v Európe, ako aj manažmentu CREATIVE PRO Group.

Na pozíciu Executive director nastupuje Hana Kopkášová, ktorá v agentúre pôsobí osem rokov: „Najdôležitejší je pre mňa tím výnimočných ľudí, s ktorými mam česť pracovať. Myslím si, že jednotlivec u nás „neprežije“. Teším sa na nové výzvy, ktoré nás všetkých po tomto náročnejšom období čakajú.“

Hana pôsobí v agentúre CREATIVE PRO od začiatku svojej kariéry. Na novú pozíciu postupuje z funkcie Senior account manager v oblasti živých, live a online eventov. Predtým mala ako Account manager na starosti mnohých klientov ako Orange, MAN Truck&Bus Slovakia, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, FUTURE NOW, Boehringer Ingelheim a mnoho ďalších.

„Hanka je človek zvnútra, ktorý najlepšie pozná našu agentúru a má široký prehľad o tom, ako to celé treba riadiť tak, aby systém fungoval. Jej schopnosť budovať dlhodobé vzťahy s klientmi, poznanie procesov v agentúre ako aj kolegov sú vynikajúcimi predpokladmi pre túto úlohu a veľmi sa na to teším,“ hovorí Štefan Kozák, CEO a zakladateľ CREATIVE PRO Group.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.