Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.03.2017, 10:10

Peter Michalka odchádza z MUW Saatchi&Saatchi

Pracovať bude pre konkurenčnú agentúru v Prahe.

Peter Michalka odchádza z MUW Saatchi&Saatchi
Zdroj: archív

Dlhoročný kreatívny riaditeľ v MUW Saatchi&Saatchi Peter Michalka mení v týchto dňoch miesto. Od polovice marca bude pracovať pre českú Zaraguzu.

"Zo Zaraguzy chcem vytvoriť najlepšiu agentúru na trhu, aj preto k sebe hľadáme najlepších ľudí. Peter je pre mňa jeden z nich, som rád, že ponuku prijal," hovorí Marian Füry, šéf českej pobočky Zaraguza. 

V agentúre bude kreatívnym riaditeľom a dozerať bude na kreativitu všetkých klientov. 

"Peter úspešne viedol a výrazne posunul a vyprofiloval team kreatívcov dedikovaný pre najväčšieho klienta agentúry, za to mu patrí veľká vďaka. Rozhodol sa prijať nové výzvy v novej agentúre, v ich naplnení mu držíme palce," povedal pre Stratégie Robo Weber, riaditeľ agentúry MUW Saatchi&Saatchi.

Petra Michalku nahradí Jakub Kuvik, ktorý je ako art director autorom väčšiny kampaní pre Slovak Telekom, najväčšieho klienta agentúry. S Petrom úzko spolupracoval. 

Peter Michalka bol Unit Creative Director v agentúre MUW Saatchi&Saatchi. V agentúre pracoval od roku 2012, v roku 2016 mu spolu s ďalšími dvoma kolegami bol zverený chod agentúry po kreatívnej stránke, keď svoj odchod z agentúry oznámil Rasťo Michalík, majiteľ a kreatívny líder. 

Peter Michalka je podpísaný pod viacerými kampaňami najväčšieho operátora na Slovensku - Telekom. Za minulý rok získal tri bronzové klince aj za tieto práce:

Hrdý je tiež na prácu Veľký Tresko, ktorá obiehala internet pred tromi rokmi. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.