Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.03.2017, 06:52

Asociácia PR má nových členov

Valné zhromaždenie Asociácie prijalo SKPR Strategies a PR. Konektor.

Asociácia PR má nových členov
Zdroj: pixabay.com

Počet členov APRSR tak stúpol na 11. Jedným z cieľov Asociácie PR je rozširovanie členov o relevantné subjekty, ktoré dodržiavajú štandardy a chcú sa podieľať na rozvoji PR branže.

 „Aktuálne na pôde Asociácie veľmi intenzívne riešime napríklad oblasť etickej samoregulácie, a to nielen v súvislosti s tendrami, ale aj s ohľadom na pôsobenie samotných PR agentúr. Sme preto radi, že aj s touto agendou nám pomôžu aj kolegovia z SKPR a Konektoru. Veríme, že onedlho pribudnú aj ďalšie agentúry,“ hovorí Martin Mazag, prezident Asociácie PR.

 „Našou snahou je kultivácia prostredia PR a tiež zatraktívnenie tohto povolania v očiach nielen verejnosti ale potenciálnych pracovníkov. Tento segment si vyžaduje nadaných, flexibilných a kreatívnych ľudí a radi by sme boli pritom, ako mladých do tohto procesu vtiahnuť. Ukázať im, čo všetko PR obnáša, kde v súčasnej situácii stojí a čo môže klientom priniesť. Zároveň sa naša branža potýka so škandalizáciou a neférovosťou výberových konaní. Ak chceme niečo na tom zmeniť ako sám vojak v poli veľké šance nemáme. V rámci asociácie veríme, že sa nám to podarí,“ hovorí o dôvodoch vstupu do Asociácie PR Soňa Lexmanová, managing director SKPR Strategies.

 „PR.Konektor zaznamenal posledné roky výrazný rast, preto sme cítili potrebu zaradiť sa do APRSR a pomáhať formovať prostredie PR na Slovensku,“uvádza Filip Švaňa, Managing Director agentúry.

V súčasnosti ma Asociácia PR na Slovensku týchto členov:

1.st CLASS  AGENCY

AMI Communications

Dynamic Relations

MCC PRofessionals

Seesame Communication Experts

Grayling

Neopublic Porter Novelli

PRime time

PR Clinic

Noví členovia:

PR.Konektor

SKPR Strategies

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.