21.04.2017, 11:29

Gogo natočil svoj prvý reklamný spot. "Pózuje" pre Axe

V spote ukazuje, ako vyzerá život outsiderov.

Gogo natočil svoj prvý reklamný spot. "Pózuje" pre Axe
Zdroj: Zaraguza
Po minuloročnej kampani, do ktorej si Axe najal Majka Spirit, aby učil decentnosti, prichádza presne po roku s ďalšou kampaňou.
Cieľová skupina za ten čas omladla, aj preto do kampane prizvali Youtubera Goga. Ten natočil pre Axe svoj historicky prvý reklamný spot. Má ísť o reklamu na nerdov. Axe kampaňou predstavuje svoj najnovší produkt AXE You. V spote sa GOGO stretáva s rôznymi typmi nerdov ako napríklad šachista či modelár a vysvetľuje im, ako môžu svoje nadanie využiť inak - na balenie žien.
Kampaň je lokálnou adaptáciou globálnej komunikácie You Got Something k novej rade produktov AXE You. Cieľom kampane je podporiť sebavedomie mladých mužov. Cieli na teenagerov, teda cieľovku tráviacu hodiny a hodiny na YouTube sledovaním videí svojich obľúbencov, píše sa v tlačovej správe, ktorú vydala agentúra Zaraguza.
S návrhom prišla agentúra Mindshare, ktorá tak nastavila strategickú komunikáciu značky. Zaraguza pripravila a zrealizovala na mieru šitý kreatívny koncept a youtuberom. 

Hlavným pilierom komunikácie je YouTube video Niečo na tých nerdoch je, ktoré zábavnou formou ukazuje, že každý, vrátane nerdov, v sebe má niečo, čo ho robí príťažlivým. Tomuto videu predchádzal teaser priamo na kanáli GoGa (ktorý behom pár dní dosiahol 180 000 pozretí) doplnený making of videom.

Kampaň prebieha od 10. 4. 2017 (v ČR, od 17. 4. 2017 na Slovensku) do 28. 5. 2017 na YouTube, Facebooku, Instagrame a na afinitných portáloch. Kampaň má presah aj do outdoorovej reklamy a AXE nebude chýbať ani na Utuberingu.

Čítajte tiež:

 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.