Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.05.2017, 10:35

Značka Primalex má nový spot. Od Zaraguzy

Premiéru bude mať až 22. mája. Pozrite si ho v predstihu.

Značka Primalex má nový spot. Od Zaraguzy
Zdroj: PPG Deco Slovakia

Spoločnosť PPG Deco Slovakia uvádza na trh inovovaný produkt Primalex Polar, ktorý podporuje novou kampaňou.

Predstavenie novej receptúry a nového vizuálu interiérového náteru Primalex Polar sme sa rozhodli podporiť výraznejšou mediálnou kampaňou,“ vysvetľuje Lucia Dulačková, Junior Brand Manager značky Primalex a dodáva, že táto zmena je popri vstúpeniu značky Primalex do segmentu sprejov ďalšou najvýznamnejšou produktovou udalosťou tohto roka.

Hlavný message spotu ako aj celej kampane znie: „S novým Primalexom Polar rozjasníte aj váš interiér”. Katarína Kaššová, Account Manager agentúry Zaraguza dodáva: „V televíznom spote ukazujeme, ako si premaľovať byt v pár jednoduchých krokoch. Pomohli sme si pri tom kamerovými trikmi, ktoré celý spot odľahčili a urobili ho vizuálne zaujímavejším.”

V hlavnej úlohe sa predstaví dvojica slovenských hercov, ktorí v 20-sekundovom spote ukážu, ako ide s novým Primalexom Polar maľovanie od ruky.

Nový spot sa objaví na obrazovkách TV Markíza, Doma a DajTo 22. mája 2017. Televíznu kampaň sprevádza kampaň na YouTube, Googli a Facebooku, a tiež na portáloch a v tlačených vydaniach magazínov Môj Dom a Urob Si Sám. Rovnako je nasadená POS kampaň.

Nový Primalex Polar dostal okrem novej receptúry tiež nový dizajn balenia, o ktorý sa postarala ďalšia slovenská spoločnosť - Salamon Design.

Vizitka kampane:
Creative director: Michal Pastier, Maroš Hamorský

Copywriter: Maroš Hamorský

Art director: Michal Mazán

Strategy director: Juraj Pobjecký

Account manager: Katarína Kaššová, Marek Kabát

Režisér: Peter Ehrenberger

Produkcia: Fantomas Production

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.