18.05.2017, 10:28

Viete všetko o Zlatom klinci? Otestujte sa

Už budúci piatok spoznáme víťazov národnej súťaže kreativity.

Viete všetko o Zlatom klinci? Otestujte sa
Zdroj: Zlatý klinec 2016, foto: Pavol Funtál

Do národnej súťaže kreativity v reklame ZLATÝ KLINEC 2017 sa prihlásilo 32 agentúr s 223 prácami. Najviac prihlášok poslali agentúry MADE BY VACULIK, Wiktor Leo Burnett a TRIAD Advertising. Headlinom tohto ročníka je Bye Bye, Stereotype!

Najväčší marketingový event roka prináša prvýkrát celodenný program s prednáškami svetových marketingových osobností. Témou je odvaha. Odvaha v marketingu, ktorá sa vymaní zo stereotypov, šablón a zabehnutých koľají. Celodenný program vyvrcholí slávnostným galavečerom, ktorý sa uskutoční v piatok 26. mája v Istropolise. 

Zdroj: zlatyklinec.sk

Zlatý klinec je najvýznamnejšou súťažou o najkreatívnejšiu reklamu na Slovensku, ktorá je organizovaná každoročne od roku 1994. Vyhlasovateľom je spoločnosť Ad Awards Association, odbornými garantmi sú Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS), Art Director's Club Slovensko (ADC) a mesačník Stratégie. Kmeňovú porotu tvoria osobnosti slovenskej reklamy z členov ADC, ktorých dopĺňajú zahraniční českí porotcovia. Základným a jediným kritériom hodnotenia kvality súťažných prác je originalita a inovatívnosť kreatívneho nápadu a kvalita jeho realizácie.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.