Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
06.06.2017, 08:48

Úspech pre slovenskú reklamu. Dve Grand Prix na súťaži Golden Hammer získali Wiktor Leo Burnett a Triad Advertising

Treťou agentúrou, ktorá bodovala, je MADE BY VACULIK.

Úspech pre slovenskú reklamu. Dve Grand Prix na súťaži Golden Hammer získali Wiktor Leo Burnett a Triad Advertising
Zdroj: Golden Hammer

Súťaž kreatívnej reklamy Golden Hammer bola tento rok úspešná pre tri slovenské agentúry, pričom dve z nich si odnášajú zo súťaže aj Grand Prix. Agentúra TRIAD Advertising získala Grand Prix a zároveň zlato v kategórii Direct - Online and mobile za prácu 17. november (Digital Iron Curtain).

Wiktor Leo Burnett si odniesol Grand Prix a zároveň zlato v kategórii Media za Periskopy. Obe práce bodovali aj v kategórii Digital and mobile - Periskopy majú zlato, 17. november striebro. Wiktor Leo Burnett bol úspešný aj s prácou Bažant 73, a to v kategórii Campaing - agentúra si odniesla zlato.

Úspech slovenskej reklamy doplnila agentúra MADE BY VACULIK zlatom v kategórii Film za prácu Ak neprídete, skončíme v reklame (Tampón) a v kategórii Social - Film, kde získala zlato za Dobrého anjela - Dobrý anjel ďakuje. 

Na Slovensko putujú aj  ocenenia Diploma - teda bronz. Získala  ich agentúra Mayer/McCann Erickson v kategórii Design and Branding za špeciálnu prilbu pre slovenského automobilového pretekára M. Homolu. Zaraguza v kategórii  Direct za prácu Jamesa Bota, prvého kreatívneho HR agenta. Wiktor Leo Burnett získal Diploma v kategórii Film za prácu pre Heineken - Zlatý bažant Radler, v rovnakej kategórii si ocenenie Diploma odniesla agentúra MADE BY VACULIK - za projekt  Ak neprídete, skončíme v reklame (Mr. Cleaner). Tá bodovala aj v kategórii Outdoor. 

Porota v Rige posunula na shortlisty 131 prác, pričom 26 prác získalo Golden Hammer a 23 prác Silver Hammer. Celkom sedem prác si zo súťaže odnieslo Grand Prix.

Pozrite si najvyššie hodnotené práce:

17. november (Digital Iron Curtain) - TRIAD Advertising

Periskopy - Wiktor Leo Burnett

Bažant 73 - Wiktor Leo Burnett

Ak neprídete, skončíme v reklame - MADE BY VACULIK

Dobrý anjel ďakuje - MADE BY VACULIK

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.