Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.06.2017, 13:27

Zaraguza má prvú kampaň v Slovinsku. Vystupujú v nej nezbedné príšerky

Agentúra sa opäť spojila s 3D animátormi zo štúdia Alien, ktorí stoja za šušlavým psom z Kofoly.

Zaraguza má prvú kampaň v Slovinsku. Vystupujú v nej nezbedné príšerky
Zdroj: Zaraguza

Až päť 3D spotov si nachytala bratislavská Zaraguza pre slovinského výrobcu ovocných sýtených nápojov ORA, ktoré patria do portfólia spoločnosti Radenska (člen skupiny Kofola). Tradičná slovinská značka potrebovala výrazne omladiť a oživiť svoju komunikáciu, predovšetkým v online priestore, a taktiež spropagovať okrem klasickej pomarančovej príchute aj novinku - biele hrozno. Na pomoc si preto tím okolo marketingovej riaditeľky Egle Wehle prizval Zaraguzu, s ktorou v minulosti spolupracovala na kampani Fofola.

Zdroj: Zaraguza

​Hrdinami nového komunikačného konceptu s názvom “ORAjt” sa stali vtipné príšerky žijúce v supermarkete v krabiciach od pomarančov. Tie každý večer po záverečnej vyliezajú zo svojej skrýše, hrajú sa hru fľaša a dávajú si šialené úlohy. “Elegantne sa nám tak podarilo z fľaše ORA spraviť hýbateľa deja a ústredný motív celej kampane,” hovorí Jaroslav Vígh, copywriter Zaraguzy.

S prvými troma spotmi sa už diváci v Slovinsku môžu stretnúť počas reklamných brejkov miestnych televízií, ako aj na Facebooku a YouTube. Okrem televízie a online-u natrafia Slovinci na príšerky aj v outdoore a na miestach predaja.

Vizitka kampane:

Názov kampane: ORAjt
Klient: RADENSKA d.o.o.
Agentúra: Zaraguza Bratislava
Creative Direction: Jaroslav Vígh, Michal Pastier
Art Direction: Jakub Gerhardt, Andrej Nemček, Michal Mazan
Copywriter: Jaroslav Vígh
Strategy Director: Juraj Pobjecký
Media Planner: Pavol Krutý
Account Manager: Marián Záhorec, Bianka Tóthová
Produkcia: Alien Studio

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.