Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.07.2017, 11:18

JOJ nakrúca nový seriál Vlci. Inšpirovaný je politickými vraždami z 90-tych rokov

Na obrazovky sa dostane na začiatku budúceho roka.

JOJ nakrúca nový seriál Vlci. Inšpirovaný je politickými vraždami z 90-tych rokov
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ pokračuje v nastolenom trende vlastnej seriálovej tvorby a nakrúca ďalší pôvodný seriál. Príbeh plný napätia a vášne uvedie na začiatku budúceho roka pod názvom Vlci. Dej 40-dielneho seriálu je voľne inšpirovaný skutočnými politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia.

Rodinný dramatický seriál kreatívne pripravila producentka Danica Hričová, ktorá už pre TV JOJ realizovala seriály Divoké kone, ZOO či aktuálne vysielanú novinku Pravá tvár. Režisérom seriálu je Matúš Libovič, pod taktovkou ktorého vznikli televízne seriály ako Profesionáli, Atletiko Cvernofka, Chlapi neplačú, Kukučka alebo Búrlivé víno.

Seriál sa nakrúca v kaštieli vo Vozokanoch a v dednike Doľany. V hlavných úlohách sa predstavia Daniel Žulčák ako horár Andrej a Natália Germániová ako právnička Alica Hirschová. Obidvaja herci sú známi z Paneláka alebo Divokých koní. V rolách záporných hrdinov sa objavia Ivan Krúpa, známy najmä zo seriálov Tajné životy, Kolonáda alebo Nesmrteľní, ale aj František Kovár v netradičnej úlohe mafiána.

​​O seriáli Vlci:

Počet epizód: 40 x 45 min)
Kreatívny producent: Danica Hričová
Výkonný producent: Pavol Polner
Réžia: Matúš Libovič
Hrajú: Ivan Krúpa, Natália Germániová, František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Ľudmila Swanová, Daniel Žulčák, Ivan Romančík, Dávid Hartl, Gloria Novotná, Emil Horváth ml., Peter Šimun, Jana Oľhová, Dominika Kavaschová, Alena Ďuránová, Róbert Halák, Tomáš Vravník

Sudca Hirsch (Ivan Krúpa) sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo – pred 20 rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom (Daniel Žulčák), ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Jeho manipulácie však skomplikuje láska. Jeho dcéra, právnička Alica (Natália Germániová) sa s Andrejom, ochrancom lesa stretne a kým on získa stopu, vďaka ktorej by mohol očistiť svojho otca, zamilujú sa do seba.

​Televízia JOJ už má pripravené viaceré nové seriály: komediálny western Štyria statoční, v ktorom sa predstavia Michal Hudák, Marián Čekovský a Jakub Prachař, romantický seriál Hotel s Milom Kráľom a osemdielny komediálny seriál DeLukse so Zuzanou Fialovou, Tomášom Maštalírom, Ivanom „Tuli“ Vojtekom a Ľubošom Kostelným.

Na jeseň budú pokračovať v nových sériách aj úspešné projekty JOJ z uplynulej sezóny. Vrátia sa Prázdniny, tentokrát však budú na chalupe s otcami a deťmi aj ich mamy, príbehy Rodinovcov budú pokračovať už v tretej sérii seriálu Naši a Koleník s Maštalírom sa opäť stretnú Za sklom.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.