Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
01.08.2017, 11:33

Kľúčoví ľudia Václava Miku. Kto je najviac ohrozený a kto nakoniec v RTVS ostane?

Jaroslava Rezníka čakajú rozhovory s top manažmentom.

Kľúčoví ľudia Václava Miku. Kto je najviac ohrozený a kto nakoniec v RTVS ostane?
Zdroj: koláž HN

Už zajtra nastupuje do funkcie generálneho riaditeľa RTVS nový riaditeľ Jaroslav Rezník. Vo verejnoprávnej inštitúcii ho čaká manažment, ktorý pod vedením Václava Miku úspešne viedol verejnoprávnu inštitúciu uplynulých päť rokov.

I keď sa v médiách objavili už rôzne informácie o nových spoluprácach - Jaroslav Rezník ich zatiaľ nekomentuje. Čo je však isté, o ďalšej spolupráci už hovoril so šéfom programu televízie Tiborom Búzom, či Attilom Lovászom, riaditeľom národnostného vysielania. Zmeny sa nevylučujú najmä na pozícii šéfa spravodajstva, ktorú momentálne zastáva Lukáš Diko. 

Pozrite si, s ktorými ľuďmi bude v najbližších dňoch Jaroslav Rezník rokovať o ďalšej spolupráci:

 

Pre Jaroslava Rezníka sú dôležití aj ďalší ľudia z top manažmentu: Pavol Čverha, šéf právneho odboru RTVS, ktorý má na starosti právnu agendu či Daniela Migrová z odboru vnútornej kontroly. 

Už včera nastali v RTVS prvé personálne zmeny. Na vlastnú žiadosť sa rozhodla odísť hovorkyňa inštitúcie Dominika Šulková, ktorá mala v RTVS okrem oficiálnych mediálnych výstupov na starosti korporátnu komunikáciu ako aj PR generálneho riaditeľa Václava Miku. 

Pozn.: top manažment v galérií uvádzame podľa abecedy.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.