07.08.2017, 16:05

Z Unimedie odchádza kľúčový človek

Z Unimedie odchádza kľúčový človek
Zdroj: archív

Mediálnu agentúru Unimedia opúšťa jej obchodný riaditeľ a spoluvlastník Juraj Máťuš. O zmene informoval Máťuš obchodných partnerov listom. "Dnes vám chcem oznámiť, že moja spoločná cesta s UNIMEDIOU sa pomaly, ale isto, končí. Opúšťam post obchodného riaditeľa a taktiež predávam svoj podiel v spoločnosti", píše Juraj Máťuš.

Máťuš ďalej hovorí o tom, že  "mu ostanú len tie najlepšie spomienky na vynikajúci kolektív spolupracovníkov - profesionálov, na veľké množstvo klientov a dodávateľov,  a v neposlednom rade na firmu, ktorá si vždy plní všetky svoje záväzky voči médiám a klientom a je už viac než 23 rokov neoblomným lídrom na trhu. Lídrom nielen z hľadiska obratu, počtu aktívnych klientov ale taktiež „opinion lídrom“, o názory ktorého sa opiera odborná verejnosť."

Juraj Máťuš bude v Unimedii pôsobiť do konca októbra. Do mediálnej agentúry nastúpil v júni 2007 na pozíciu obchodného riaditeľa. Vo februári 2015 sa jeho pozícia, po odchode vtedajšieho riaditeľa a spolumajiteľa Vladimíra Vokáľa, v agentúre posilnila. Ako obchodný riaditeľ preberá časť kompetencií a zároveň sa stáva spolumajiteľom agentúry. Výkonným riaditeľom sa po odchode Vokáľa stal Rastislav Kaňuch.

Agentúra meno nástupcu zatiaľ neoznámila.

Mediálna agentúra Unimedia je stabilne jedna z najväčších agentúr na slovenskom mediálnom trhu. Nevlastní ju žiadna  medzinárodná sieť. Jej tržby sa za rok 2016 podľa zverejnených údajov vyšplhali na sumu 50 257 689 eur, čo je o 4 percentá menej v porovnaní s rokom 2015.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.