Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.08.2017, 14:57

Markíza mení obchodného riaditeľa. Do funkcie prichádza Máťuš z Unimedie

Markíza mení obchodného riaditeľa. Do funkcie prichádza Máťuš z Unimedie
Zdroj: Stratégie

Len včera náš portál infomoval o tom, že obchodný riaditeľ a zároveň spoluvlastník Unimedie Juraj Máťuš sa rozhodol z mediálnej agentúry odísť. Zbavil sa aj vlastníckeho podielu.

Podľa informácií Stratégií bude jeho novým pôsobiskom televízia Markíza. Televízia nám informáciu potvrdila. Juraj Máťuš v októbri nahradí doterajšiu riaditeľku Centra reklamy v skupine - Inu Bauer.

Ina Bauer sa rozhodla odísť z televízie Markíza z osobných dôvodov, vo funkcií bude do konca augusta.

Je mi veľmi ľúto, že Ina odchádza,  jej rozhodnutie rešpektujem a chcem sa jej poďakovať osobne  a aj v mene celého manažmentu za vynikajúco odvedenú prácu. Želáme jej veľa šťastia a všetko najlepšie v ďalších kariérnych krokoch“, uviedol Matthias Settele, generálny riaditeľ televízie Markíza.

Ina Bauer sa obchodnou riaditeľkou skupiny Markíza stala v marci tohto roka, pričom médiá jej príchod avizovali už začiatkom roka. Ina Bauer prišla do Markízy zo susedného Rakúska, kde pracovala pre súkromnú televíziu ATV. Vo funkcii nahradila Floriana Skalu.

Juraj Máťuš prichádza do televízie z mediálnej agentúry Unimedia, ktorá patrí stabilne k najväčším na našom trhu. Jeho silnou stránkou je znalosť mediálneho trhu v kombinácii s dlhodobými obchodnými skúsenosťami a silným analytickým myslením. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.