Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.08.2017, 16:36

Režisér Emir Kusturica sa v novom filme predstaví po boku Monicy Bellucci aj ako herec

Divoká balkánska romanca Na mliečnej ceste prichádza do kín 24. augusta.

Režisér Emir Kusturica sa v novom filme predstaví po boku Monicy Bellucci aj ako herec
Zdroj: Kino Film Europe

Legendárny režisér sa vracia späť. V divokej balkánskej romanci Na mliečnej ceste sa predstaví po boku krásnej Monicy Bellucci aj ako herec. Novú Kusturicovu snímku uvedie Kino Film Europe od 24. augusta.

Je jar počas vojny. Každý deň mliekar Kosťa prechádza na oslovi cez hranicu uhýbajúc sa guľkám, aby priniesol svoj vzácny tovar vojakom. Pri tomto poslaní mu doteraz priala šťastena, miluje ho krásna dedinčanka, a zdá sa, že ho čaká pokojná budúcnosť... až kým príchod tajomnej talianskej ženy neobráti jeho život hore nohami.

Tak sa začína príbeh vášnivej zakázanej lásky, ktorá ich oboch vrhne do série fantastických a nebezpečných dobrodružstiev. Spojil ich osud a zdá sa, že nič a nikto ich nedokáže zastaviť...

Film bol uvedený na minuloročnom MFF v Benátkach, kde bol nominovaný na Zlatého leva a získal ocenenie Malý Zlatý lev. Taktiež otváral tohtoročný júnový Art Film Fest v Košiciach.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.