Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.08.2017, 00:00

Televízie investovali, divák si na jeseň môže vyberať

Jesenná programová štruktúra: v ponuke je mix zábavy, napätia i dobrodružstva. V ponuke sú novinky aj osvedčené projekty.

Televízie investovali, divák si na jeseň môže vyberať
Zdroj: TV Markíza

Televízna jeseň bude pestrá. Minimálne z hľadiska relácií, ktoré si jednotlivé televízie pre divákov nachystali, a s ich propagáciou začali už v auguste. A nehovoríme iba o slovenských televíziách – aj české komerčné stanice zaradia pre slovenských divákov svoje novinky. Diváci si tak budú môcť vyberať – z celovečerných filmov, zo zábavno-súťažných programov, napínavých reality šou. Televízie pripravili mix osvedčenej klasiky, ale aj novinky. Pozrime sa, čo by divákov mohlo zaujať najviac a čo by televíziám zabezpečilo žiadané výsledky pre zadávateľov.

Zábava a dobrodružstvo na Markíze
Markíza postavila svoju programovú štruktúru na návrate relácií, ktoré boli mimoriadne úspešné v minulosti, a pridala aj nové série osvedčených seriálov. Hlavným jesenným ťahákom bude tanečná šou Let´s Dance. Tá sa na obrazovky vráti po šiestich rokoch, diváci ju budú môcť sledovať v nedeľu v hlavnom vysielacom čase. Markíze doteraz všetky série priniesli výborné čísla sledovanosti, televízia tentoraz po niekoľkých rokoch stavila na známu moderátorskú dvojicu Adelu a Pyca. Druhou staronovinkou je dobrodružná šou Pevnosť Boyard, ktorá bola v minulosti rovnako populárna. Kým v jarnej sezóne Markíza ponúkla divákom reality šou Baby boom, v ktorej sme mohli pozorovať príchod detí na svet, či reláciu O 10 rokov mladší, na jeseň Markíza divákom prinesie licencovaný formát Extrémne premeny, v ktorej sa bude chudnúť pod vedením profesionálneho trénera. A ak diváci

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.