Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.08.2017, 12:38

Ďalšie personálne zmeny na manažérskych pozíciách v RTVS

Z TASR prichádza Richard Jajcay. Na pozícii riaditeľa marketingu a komunikácie nahradí Dašu Matušíkovú.

Ďalšie personálne zmeny na manažérskych pozíciách v RTVS
Zdroj: TASR

V RTVS prichádza k ďalším personálnym zmenám na manažérskych pozíciách, konkrétne v Sekcii marketingu a komunikácie a potvrdili sa aj zmeny v Sekcii generálneho riaditeľa.

“Som rád, že do služieb RTVS prichádzajú skúsení profesionáli, ktorí svoje dlhoročné skúsenosti zúročia v nasledujúcich rokoch v prospech našich divákov a poslucháčov,“ priblížil generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

​Ako informovala hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková, Sekciu marketingu a komunikácie posilní od 1. septembra Richard Jajcay, ktorý od 15. septembra prevezme jej riadenie. Na pozícii riaditeľa marketingu a komunikácie nahradí Dašu Matušíkovú, ktorá pozíciu zastávala od roku 2012. Do RTVS prišla zo ZUNO banky.

„Je to neodolateľná príležitosť zúročiť moje skúsenosti z iných typov médií, marketingu a reklamy,“ konštatoval Jajcay, ktorý bol posledné štyri roky obchodným a marketingovým riaditeľom v Tlačovej agentúre Slovenskej republiky. Na rovnakej pozícii pôsobil aj v spoločnosti PEREX, v spoločnosti ECOPRESS bol členom predstavenstva a sedem rokov riaditeľom klientskeho servisu v reklamnej agentúre CD Ogilvy & Mather. V rokoch 2008 až 2016 pôsobil ako člen výboru Slovenského ochranného zväzu autorského a od roku 2016 ako člen jeho predstavenstva.

Ako sme už v Stratégiách informovali, novým riaditeľom Sekcie generálneho riaditeľa bude od 1. septembra Marek Knut, ktorý v tejto funkcii nahradí Danielu Migrovú.

Marek Knut bol od roku 1996 do roku 2011 výkonným riaditeľom a spolumajiteľom agentúry Publicis Knut, členom tretej najväčšej komunikačnej sieti na svete Publicis Wordwilde. V agentúre sa venoval rozvoju podpory klientov v oblasti marketingu, komunikácie a PR a zároveň bol komunikačným poradcom. V ostatnom období pôsobil ako busines a komunikačný konzultant v spoločnosti ColorBox pre klientov z oblastí maloobchodu, módy, logistiky a finančných služieb a pri príprave komunikačných a marketingových projektov. „Je pre mňa výzvou pomôcť generálnemu riaditeľovi pri napĺňaní novej koncepcie RTVS,“ uviedol M. Knut.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.