Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.08.2017, 18:56

V RTVS končí PR manažér Juraj Kadáš

Sekcia marketingu a komunikácie sa kompletne zmení.

V RTVS končí PR manažér Juraj Kadáš
Zdroj: archív Juraja Kadáša

Po hovorkyni Dominike Šulkovej opúšťa verejnoprávnu inštutúciu 5. septembra aj PR manažér Juraj Kadáš. V Sekcii marketingu a komunikácie mal na starosti okrem strategického plánovania PR online komunikáciu a sociálne siete RTVS. Do verejnoprávnej inštitúcie nastúpil v marci 2013, predtým pôsobil na ministerstve pôdohospodárstva a v agentúre Dynamic relations.

Juraj Kadáš, Tibor Búza, Václav Mika, Marcel Merčiak a Tomáš Eibner. Foto
Zdroj: Michal Pavlovič / I The Design

​Kadáš sa s novinármi rozlúčil mailom, v ktorom im poďakoval za spoluprácu. "Chcem sa Vám všetkým srdečne a úprimne poďakovať za skvelú a profesionálnu spoluprácu, boli to pre mňa vzrušujúce, hektické, napínavé a nesmierne napĺňajúce roky. Bolo mi cťou počas uplynulých rokov mediálne reprezentovať verejnoprávne médium, nadobudol som tu množstvo nových kontaktov a spoznal skvelých ľudí a kolegov, na ktorých nikdy nezabudnem. Pevne verím, že naša vzájomná spolupráca bola na vysokej úrovni a aj vďaka Vášmu prístupu sa v RTVS podarilo naštartovať nové komunikačné štandardy," uviedol Kadáš.

Poďakovanie venoval aj manažmentu RTVS: "Chcem sa poďakovať Václavovi Mikovi, riaditeľke Sekcie marketingu a komunikácie Daši Matušíkovej a celému manažmentu RTVS za príležitosť pracovať a komunikovať v mene RTVS, novému generálnemu riaditeľovi p. Jaroslavovi Rezníkovi a jeho komunikačnému tímu prajem veľa úspechov v ďalšom napĺňaní verejnoprávnej misie."

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.